staahoo

Wpisy

 • wtorek, 24 września 2013
 • sobota, 07 września 2013
  • Nawiedzony przez Anioła

   05.09.2013 /z wycieczki do Grafenortu/

    Odblaskowy Anioł dopadł mnie w Bełchatowie przy skrzyżowaniu Al.Wyszyńskiego z ul. Lipową. Stał po przeciwnej stronie ul. Lipowej obok MacCośTam. Przywoływał mnie gestem i słowem. Blond drągal w kolarskim fatałaszku bez odblaskowych ozdób zdawał się oczekiwać pomocy innego rowerzysty. Z rowerem pod pachą przeprawiłem się przez jezdnię. Przywitaliśmy się. Blond Drągal: - Chcę Ci coś dać. Hmm, aby nie w pysk, pomyślałem, ale on podszedł do swojego roweru i wtedy zobaczyłem przyczepę oklejoną odblaskami i zrozumiałem, że od podarunku się nie wywinę. W szponach faceta z misją za pazuchą.  Odblaskowy Anioł uniósł plandekę przyczepki, która po brzegi wypełniona była kamizelkami w wiadomych odblaskowych kolorach. Anielska ręka grzebała, grzebała i wygrzebała monstrualnych rozmiarów kamizelkę, która powędrowała w moją stronę. -To dla bezpieczeństwa, oznajmił. -Załóż ją. Musiał dostrzec brak entuzjazmu z mojej strony dla tej akcji, bo zaraz zaproponował:- Na plecak załóż. Ponieważ aniołom się nie odmawia, pozwoliłem sobie zakryć plecak ostrą żółtością kamizeli. Zaraz po tym pożegnałem się z Odblaskowym i podążyłem w kierunku miejscowego cmentarza skrywając się w zieleni porastającej obszar nieistniejącego już kirkutu. Wkrótce wyswobodziłem się z żółtych okowów, które upchnąłem za paskami plecaka i czym prędzej pojechałem w kierunku Trząsu.

   Wracając po kilku godzinach w kierunku Łodzi DK 8 2-3 km za Bełchatowem dostrzegłem biwakującego w krzakach Odblaskowego. Zrobiłem koci grzbiet w dolnym chwycie, porządnie depnąłem w zatrzask i pognałem do Dobrzelina,. aby nie zostać rażony odblaskowym mieczem anielskim.

   

   Ps.: Odblaskowego Anioła łatwo odnajdziecie w sieci. Możecie też przy okazji trafić na stronę zakładu pogrzebowego o takiej nazwie.

   Pozdrower !

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (16) Pokaż komentarze do wpisu „Nawiedzony przez Anioła”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   staahoo
   Czas publikacji:
   sobota, 07 września 2013 14:38

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjny

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl statystyka