staahoo

Wpis

środa, 11 listopada 2009

Niepodległość, rowery i mżawka

                                   

 Łódź, Arturówek 11.11.2009

1

Tegoroczne Święto Niepodległości Polski upłynęło w jesiennym mroku nisko zawieszonych chmur i całodziennej mżawce. Tradycyjnie w Arturówku odbył się rowerowy Wyścig Niepodległości. Była to już piętnasta edycja zawodów. W zawodach może wziąć udział każdy kto potrafi złapać równowagę na rowerze i obracać korbami, aby pojazd wprawić w ruch.

2

Na start stawili sie ci najbardziej zwariowani na punkcie roweru. Zawodniczka z numerem startowym 153 dzielnie pokonała całą pętlę przewidzianą dla swojej kategorii wiekowej. Kto wie, może ta dziewczynka, jeśli nie straci rowerowego bakcyla, w przyszłości będzie dawać nam tak samo dużo radości ze sportowych osiagnięć jak Maja Włoszczowska i jej nie mniej świetne koleżanki?

3

Chłopaki też nie pękają.

4

Silna ekipa ze Strykowa.

5

Ktoś z cyklomaniaczych orgów.

Na wyścigu zjawiłem się jako widz z zamiarem ostrego focenia, a skończyło się na kilkunastu fotach z powodu padnięcia akumulatorków zasilających cyfraka. Zaparkowałem na "kaloryferze' i pieszo przeszedłem na miejsce bazy WN. Las pokryty dywanem liści, a pod nimi rozmiękła i śliska ziemia. Tak więc w wielu miejscach na trasie zalegało zdradliwe błoto przemieszane z bukowym listowiem co z pewnością dawało się we znaki na zakrętach. Poniewaz focić nie mogłem, a impreza nieco się ślimaczyła nie czekałem na start wyścigowej starszyzny i wróciłem do domu. Komórką zarejestrowałem krótką scenkę z wyścigu. Jakość kiepska, ale i pogoda też taka była ;-)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
staahoo
Czas publikacji:
środa, 11 listopada 2009 20:15

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • lavinka napisał(a) komentarz datowany na 2009/11/11 23:35:40:

  Dziś mijałam stada rowerków mimo ulewy. Ale nie miałam odwagi wyciągnąć aparatu i tak zaparował od tej wilgoci. Aże dostałam czkawki, tak zmokłam :)

  A teraz miły akcent dizajnowy
  bicycledesign.blogspot.com/2009/11/eric-staller-conference-bike.html

 • staahoo napisał(a) komentarz datowany na 2009/11/11 23:53:36:

  dzięki za linkę :)

 • staahoo napisał(a) komentarz datowany na 2009/11/13 21:49:46:

  Musisz to koniecznie ustalić.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl statystyka