staahoo

Wpis

piątek, 18 kwietnia 2008

Taka młoda, a już ma rozstępy...

 ...cóż, przykre ale prawdziwe.

 

Z pracoholicznego otępienia wyrwał mnie znajomy dzwonek komórkowca. To Yaroo, a jeśli to on, to nie ma rady, trzeba czyścić SPDy i w drogę. Po nerwowej jeździe przez miasto znalazłem się na wiadukcie ul. Kopcińskiego. Tam  Gannę za rurę i schodkami pod wiadukt. na spotkanie  z Yaroo.

W okolicy DELLowic miło jechało się nowiutkim asfaltem. Ulica Informatyczna posiada także trakt rowerowy z niby czerwonej betonkostki.  Trakt ma czknięcie w postaci kilkudziesięciometrowej przerwy. Niedawno położona kostka już się miejscami rozłazi. Wzdłużne rozstępy wkrótce urozmaicą jazdę rowerem.

Krajobraz blokowo-fabryczno-działkowo-rezydencjalno-śmieciowy. Punkt orientacyjny to prężące się dumnie kominy EC IV w dawnym Augustowie.

Na ulicy Kolumny każdy jedzie w swoją stronę. Yaroo w prawo, a ja w lewo.

Wiśniowa Góra, Wola Rakowa, Romanów, Rzgów, Stefanów, Młynek i pokrętny powrót łódzkimi ulicami  na Radogoszcz Wsch. (76 km)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
staahoo
Czas publikacji:
piątek, 18 kwietnia 2008 23:27

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • stalowybilet napisał(a) komentarz datowany na 2013/09/19 18:20:00:

    Na rozstępy najlepszy będzie krem i ...cierpliwość. Z czasem staną się coraz mniej widoczne, aż w końcu przestaną Ci przeszkadzać. A na razie warto wypróbować kremy na rozstępy. Tu masz link do darmowej próbki Mamamil

  • staahoo napisał(a) komentarz datowany na 2013/09/19 21:53:16:

    @stalowybilet---Hmmm, proponuję próbki przesłać szefom łódzkiego ZDiT.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl statystyka